بهترین مارک های سمعک

یکی از سوالاتی که اکثر مراجعین کلینیک از ما می پرسند، اینست که “بهترین برند و یا بهترین مارک سمعک در دنیا متعلق به چه شرکت و ساخت کدام کشور است؟” و “آیا این شرکت ها در ایران دارای نمایندگی معتبر فروش و خدمات گارانتی و پشتیبانی هستند؟”

در پاسخ به این سوال باید این نکته را خاطر نشان کنیم که تکنولوژی های مربوط به طراحی، ساخت و تولید سمعک در دنیا محدود به چند شرکت و کشور بوده که بعضی از آنها در ایران دارای نمایندگی های فعال هستند. این شرکت های تولید کننده سمعک، سالانه میلیون ها دلار بابت تحقیق و توسعه تکنولوژی های بکار رفته درسمعکها هزینه می کنند و همواره در رقابت بسیار نزدیک با یکدیگر هستند تا بتوانند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

شرکت های متعددیدر دنیا در حال طراحی و تولید سمعک هستند که نام های ریز و درشتی را می توان در این خصوص پیدا کرد ولی از میان برندهای مختلف سمعک، تنها 7 برند هستند که توانسته اند با ارایه تکنولوژی های رقابتی منحصربفرد توجه کارشناسان شنوایی و همچنین کم شنوایان را به خود جلب کنند. از بهترین مارک های سمعک که در ایران دارای نمایندگی هستند می توانند به موارد زیر اشاره کرد:

·        زیمنس (سیگنیا)

·        ویدکس

·        اتیکن

·        فوناک

·        استارکی

·        ریسوند

·        یونیترون

قیمت سمعک

یکی از عواملی که افراد هنگام خرید سمعک به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند قیمت سمعک است. باید به این نکته توجه داشت که سمعک وسیله ای است که شنوایی فرد را بهبود می بخشد و از این رو کیفیت زندگی فرد و ارتباط او با سایر افراد خانواده و دوستان را می تواند تحت الشعاع خود قرار دهد. لذا باید به سمعک از دید یک سرمایه گذاری که فرد برای بهبود کیفیت زندگی خود انجام میدهد نگریست. فرد کم شنوا، هنگام خرید سمعک، باید به این موضوع اشراف کامل داشته و سمعکی را انتخاب نماید که بتواند مشکلات شنوایی او را حل کرده و نیازهای شنوایی فرد را مرتفع سازد.

سمعک ها در سطوح مختلفی از تکنولوژی و امکانات عرضه می شوند و این امر باعث می گردد که قیمت این محصول دیجیتالی تنوع زیادی داشته باشد. هر چقدر سمعک از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار باشد وکیفیت صدای آن بهتر باشد، به همان میزان قیمت آن نیز افزایش می یابد.

می توان سمعک ها را از لحاظ تکنولوژی به سمعک های آنالوگ، سمعک های نیمه دیجیتال، سمعک های کاملا دیجیتال، سمعک های هوشمند، سمعک های هوشمند با قابلیت برنامه ریزی و سمعکهای پیشرفته هوشمند با امکانات وایرلس و یا بیسیم طبقه بندی کرد.

درصد فروش سمعک در سال 2019 برای شرکت های تولید کننده سمعک طیق چارت زیر می باشد:

OticanPhonakResoundSiemensStarkeyWidexOther
23241617992

تماس با ما

کرج، جهانشهر، خیابان کسری

34416232-4

34426553

iman@kasrasamak.com

تعداد بازدیدکننده امروز از سایت : 0

تعداد کل بازدیدکننده از سایت : 342

Powered By NA.Developer
Copyright 2019. All Right Reserved