خدمات کلینیک شنوایی کسری کرج

مشکلات شنوایی نه تنها توانایی شما برای شنیدن مطلوب را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه کیفیت زندگی شما را نیز دستخوش چالش های متعددی می کند و اقدام به موقع جهت درمان مشکل شنوایی امری حیاتی و اجتناب ناپذیر محسوب می شود. در این کلینیک خدمات شنوایی جهت جلوگیری، تشخیص و درمان انواع کم شنوایی در نوزادان، کودکان، بزرگسالان و افراد سالخورده و کم توان با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا در سطح استانداردهای بین المللی ارایه می شود. خدمت ارایه شده در کلینیک کسری کرج شامل موارد زیر می شود:

ارزیابی تخصصی شنوایی

ارزیابی سبک زندگی و بررسی نیازهای شنوایی شما در محیط های مختلف و انجام مجموعه کاملی از آزمون های تشخیصی شنوایی و ارایه نتایج این آزمون ها خدماتی هستند که در این کلینیک برای شما عزیزان ارایه می گردد.

جلسه آشنایی و پرسش و پاسخ ارزیابی سبک زندگی و نیاز های شنوایی ارزیابی تاریخچه پزشکی و سلامتی شنوایی

معاینه اولیه بررسی کانال و پرده گوش آزمون دیاپازونی آزمون ایمیتانس ادیومتری

آزمونهای تشخیص شنوایی آزمون شنوایی سنجی تون خالص آزمون شنوایی سنجی کفتاری آزمون OAE آزمون ABR آزمون CORTICAL

ارایه برنامه درمانی و توانبخشی

براساس نتایج بدست آمده از ارزیابی شنوایی، متخصص شنوایی سنجی، برنامه درمانی و توانبخشی ویژه ای را که متناسب با نیازهای شنیداری شما تنظیم شده است طی یک مشاوره تخصصی، در اختیار شما قرار می دهد. عموما راهکارهایی که برای مشکل شنوایی شما ارایه می شود شامل معرفی، تجویز و تنظیم سمعک، ارجاع به پزشک متخصص جهت انجام درمانهای دارویی و جراحی و خدمات توانبخشی شنوایی است.

مشاوره تخصصی سمعک ارایه مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین نوع سمعک متناسب با نیازهای شنوایی، سبک زندگی و بودجه شما

تجویز و تنظیم سمعک تجویز، ساخت و تنظیم دقیق سمعک براساس نتایج بدست آمده از آزمون های تشخیصی شنوایی

توانبخشی شنوایی ارایه برنامه های توانبخشی شنوایی برای کودکان و خردسالان

خدمات تخصصی شنوایی سنجی نوزادان و کودکان

در این کلینیک، متخصصین با تجربه شنوایی سنجی با تکیه بر سالها تجربه و دانش فنی در این زمینه، مشکلات شنوایی نوزادان و کودکان را از بدو تولد تشخیص داده و برنامه درمانی مناسب را در اختیار شما پدران و مادران عزیز قرار می دهند.

سامانه پاسخگویی به سئوالات مراجعه کنندگان

+لابیرنتیت چیست؟(عظیمی در ۳۰ آذر ۱۳۹۸)

1 - عفونت گوش میانی یا از راه پنجره بیضی و پنجره گرد به لابیرنت نفوذ میکند و یا بعد از ساییدن و خوردن بافت استخوانی مجرای نیمدایره ای افقی یا احتمالاً مجرای نیمدایره خلفی به وسیله کلستاتوم و ایجاد فیستول در این مجرا، در لابیونت منشر میشود. علایم آن عبارتند از : حملات سرگیجه، تهوع و استفراغ، اختلالات تعادلی و نسیتاگموس خودبخودی. کم شنوایی در این حال شدید و پیشرونده نیست و معمولاً بهبود می یابد. (۳۰ آذر ۱۳۹۸)

+اوتیت خارجی چیست؟(رشیدی در ۳۰ آذر ۱۳۹۸)

1 - اصطلاحی است عام برای بیماریهای التهابی لاله و مجرای گوش .انواع عفونی آن ممکن است توسطباکتریها یا قارچی ایجاد شوند. در مرحله خفیف بیمار از گوش درد شکایت میکند و ممکن است تب مختصری داشته باشد ولی در مرحله شدید ممکن است نصف سربیمار دردناک باشد. (۳۰ آذر ۱۳۹۸)

2 - سلام همراه عزیز اوتیت خارجی یک اصطلاح عمومی است که برای بیماری های التهابی لاله گوش ومجرای گوش خارجی(عفونت،درماتیت و...)به کارمی رود. (۲۸ بهمن ۱۳۹۸)

+خارش گوش و گلو به چه دلیلی است؟(محمدی در ۳۰ آذر ۱۳۹۸)

1 - گلو توسط مخاط، و گوش انسان نیز توسط پوست پوشیده شده اند، معمولا خارش گوش به دلیل حساسیت های گوش خارجی است اما در مواقعی در گوش میانی خارش احساس می‌شود که با خارش گلو نیز همراه است. عمدتا هر عامل تحریک کننده و حساسیت زا باعث خارش این نواحی می‌شود. تعریقات پوستی و خشکی بیش از حد پوست و عفونت های گوش خارجی نیز باعث خارش می‌شود که با مراقبت های لازم برطرف خواهد شد. در خصوص گلو پرهیز از مصرف غذاهای حساسیت زا مانند ادویه‌ها می‌تواند به کاهش خارش کمک شایانی کند. (۳۰ آذر ۱۳۹۸)

+این موضوع که در مسافرت ها خصوصا مسافرت‌های هوایی احساس گرفتگی گوش رخ می‌دهد به چه علتی است؟(توکلی در ۳۰ آذر ۱۳۹۸)

1 - زمانی که فشار هوا در دو طرف پرده گوش اختلاف داشته باشد این احساس دست می دهد که گوش ما کیپ شده است، این احساس یک موضوع طبیعی است. برای شنوایی مناسب باید هوا دائما از طریق شیپور استاش وارد گوش میانی شود و باید دانست اگر فردی دچار سرما خوردگی شود، تورم در شیپور استاش به وجود می آید که باعث نرسیدن هوا به گوش میانی می شود. به همین دلیل نیروی بیشتری برای باز شدن دهانه لازم است تا هوا بتواند وارد گوش میانی شود. اگر در جاده های کوهستانی و مسافرت ها با این مشکل مواجه شدیم میتوان با گرفتن بینی و انداختن هوا در گوش شرایط را بهتر کرد. اگر این اختلاف فشار زیاد باشد باعث خون ریزی در گوش یا پاره شدن پرده گوش می‌شود. (۳۰ آذر ۱۳۹۸)


تماس با ما

کرج، جهانشهر، خیابان کسری

34416232-4

34426553

iman@kasrasamak.com

تعداد بازدیدکننده امروز از سایت : 1

تعداد کل بازدیدکننده از سایت : 363

Powered By NA.Developer
Copyright 2019. All Right Reserved